Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Niezbędne adresy - czyli z jakich usług skorzystać, żeby nie przepłacić.

Gdy zaczynasz swoją przygodę z zarabianiem w Internecie bardzo łatwo możesz wpaść w sidła zastawione przez nieuczciwych dostawców usług. W niniejszym artykule przedstawimy Ci sprawdzone serwisy, dzięki którym zdobędziesz wszystkie niezbędne narzędzia swojego biznesu.

Poniżej znajdują się informacje o serwisach, które dostarczą Ci wszystkich usług, które będą przydatne przy tworzeniu własnego biznesu w sieci. Przedstawiamy Wam wyłącznie sprawdzone przez nas serwisy - takie, które spełniły nasze oczekiwania, i które możemy z czystym sumieniem polecić. Co ważne - ceny usług oferowanych przez prezentowane serwisy są niewysokie - a mimo to jakości usług nie można nic zarzucić.

HOSTING

Podstawowy problem to profesjonalny hosting. Od kilku lat korzystamy z usług tych samych firm hostingowych. Decyzję o wyborze hostingu podejmowaliśmy długo, analizując wszystkie szczegóły oferty, opinie innych użytkowników, parametry kont i tak dalej. Nasz wybór okazał się trafny - ani razu nie czuliśmy się zawiedzeni. Usługodawcy okazali się rzetelni, obsługa klienta jest bez zarzutu. Wszelkie problemy (nieliczne) były rozwiązywane bez zwłoki, gdy potrzebowaliśmy pomocy lub informacji - zawsze ją otrzymywaliśmy. Nigdy nie czuliśmy się spławiani (mimo, że patrząc z perspektywy czasu -czasem nasze problemy mogły wydawać się niepoważne). Korzystamy z usług dwóch firm hostingowych - jeden z usługodawców dostarcza hosting dla serwisu foto.atcplanet.com a drugi dla serwisów związanych z webmasteringiem - w tym dla serwisu, który właśnie oglądasz. Nasza decyzja aby związać się z dwiema firmami hostingowymi była podyktowana ostrożnością - na początku po prostu nie wiedzieliśmy jak będzie się układała współpraca w usługodawcami i dlatego postanowiliśmy rozdzielić fizycznie nasze różne projekty. Nasze obawy okazały się nieuzasadnione - nigdy nie mieliśmy poważniejszych problemów ani z jednym usługodawcą ani z drugim. Hosting dla foto.atcplanet.com dostarcza Nazwa a hosting dla atcsites.com dostarcza Superhost. Bannery obydwu tych serwisów znajdują się poniżej - kliknij jeśli chcesz się zapoznać z ich aktualną ofertą.

WEBDESIGN - projekty stron www

Jeśli chodzi o profesjonalne projekty witryn to w zasadzie jest tylko jeden serwis, który możemy polecić. Ten serwis to Webhandel.pl. Jest to serwis pośredniczący w sprzedaży profesjonalnych projektów witryn internetowych, przygotowywanych przez profesjonalnych grafików. Dzięki swojej formule i sprzedaży projektów przy udziale Internetu, ceny projektów są znacznie niższe niż na przykład projekty sprzedawane przez legendarny serwis TemplateMonster. W kwestii projektowania www jesteśmy samowystarczalni więc nie używaliśmy nigdy na naszych witrynach szablonów z Webhandel.pl ale zdarzyło nam się oglądać kilka z nich i możemy potwierdzić, że są to projekty wykonane fachowo i profesjonalnie. Dużą rolę odgrywa tutaj fakt, że zanim projekt zostanie dodany do serwisu, musi przejść bardzo wnikliwą weryfikację - co skutkuje tym, że projekty z Webhandel.pl są projektami na naprawdę wysokim - światowym - poziomie.

Jeśli ceny projektów profesjonalnych są dla Ciebie zbyt wysokie, to proponujemy skorzystanie z prostszych - i znacznie tańszych - szablonów, które możesz znaleźć na naszej witrynie. Wybierz z menu "Pliki do pobrania" po lewej stronie interesującą Cię kategorię i przejrzyj nasze szablony - może wybierzesz sobie coś odpowiedniego.

MARKETING, PROMOCJA WITRYNY W SIECI, BIZNES W INTERNECIE

Hosting i wykonanie witryny to nie wszystko. Gdy już masz własną stronę www musisz jeszcze ją wypromować oraz podjąć pewne działania, które pozwolą Ci na osiągnięcie satysfakcjonujących zysków ze swojej inwestycji w stronę www. Będziesz potrzebować wiedzy, informacji, porad. W sieci jest w zasadzie jeden polski serwis, który jest kopalnią wiedzy na temat marketingu w sieci oraz wiedzy na temat biznesu elektronicznego jako takiego. Ten serwis to CzasNaEBiznes. Z właścicielem tego serwisu - Piotrem Majewskim - współpracujemy od dłuższego czasu. Mieliśmy okazję zapoznać się z większością materiałów publikowanych w serwisie CzasNaEBiznes i możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to unikalny zbiór wiedzy oraz porad sprawdzonych w praktyce na temat biznesu prowadzonego przy udziale Internetu. Co ciekawe - serwis ten daje Ci 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów w przypadku, gdy zdecydujesz się zrezygnować z jego usług - bez pytań o powód i bez żadnych haczyków. Pytanie tylko, czy warto będzie zrezygnować z dostępu do takiej ilości wiedzy? O tym zdecydujesz sam - masz na to 30 dni.

Wymienione powyżej serwisy dostarczą Ci wszelkich niezbędnych usług aby rozpocząć działalność zarobkową w Internecie. Wszystkie zostały przez nas sprawdzone osobiście - podajemy tutaj tylko informacje z pierwszej ręki - wszystkie również zasługują w naszej ocenie na polecenie ich innym. To tyle - reszta należy do Ciebie.

© 2007 ATCSites.com rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione

powrót do listy artykułów