Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Komercyjny hosting za darmo. Czy to możliwe?

W tym artykule przedstawimy Wam, w jaki sposób można stać się użytkownikiem komercyjnego konta internetowego i nie płacić za nie. Bez żadnych kruczków i haczyków.

Cała prawda o darmowym hostingu.
Niewiele osób zastanawiało się nad tym, dlaczego są firmy, które oferują darmowe konta internetowe. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: firmy oferują darmowe konta internetowe, bo chcą zarobić. To paradoksalne – ale tylko na pierwszy rzut oka. Zazwyczaj otrzymując darmowe konto, „otrzymujesz” również reklamy, które wyświetlają się podczas przeglądania Twoich stron. W ten sposób to Ty pracujesz dla firmy, która dała Ci darmowe konto (z reklamami), bo powodujesz, że reklamy są wyświetlane, a firma, do której należy serwer, na którym masz konto, zarabia. Tak więc prawda jest taka, że w zamian za „darmowe” konto firma zdobywa naganiacza (czyli Ciebie), który dla niej pracuje. Za darmo oczywiście! Czyż to nie piękny układ? Piękny – ale nie dla Ciebie. Posiadacze darmowych kont nie mają praktycznie żadnych praw – zazwyczaj nie masz wsparcia technicznego, Twoje konto ma śmiesznie niskie parametry, nie masz zazwyczaj żadnych dodatków no i godzisz się na to, że Twoje konto może zostać zamknięte w dowolnym momencie przez właściciela serwera. Jakoś trudno sobie wyobrazić prowadzenie poważnej witryny w takich warunkach – czyż nie? Wyobraź sobie, że inwestujesz swój czas i pracę w budowę witryny. Przez długie miesiące promujesz swoją stronę próbując zwiększyć swój ruch i nagle… w momencie, gdy oglądalność Twojej witryny zaczyna osiągać jakiś sensowny poziom okazuje się, że wyczerpujesz limit transferu w 10 dni i Twoja witryna jest wyłączana do końca miesiąca. Smutne… Niestety prawdziwe – samo życie.

Jaką masz jednak alternatywę, jeśli nie stać Cię na to, żeby opłacać komercyjne konto i domenę rok po roku? Czy masz w ogóle jakieś inne wyjście? Masz!

Konto komercyjne, które pracuje dla Ciebie.
To nie żart. Rozwiązaniem problemu opłat za konto komercyjne jest odpowiedni program partnerski, dzięki któremu zdobędziesz środki na opłacenie swojego komercyjnego konta. Doczytaj ten artykuł do końca a zrozumiesz, że wcale nie jesteś skazany na lekceważące traktowanie przez firmy oferujące darmowy hosting z reklamami.

Program Partnerski, o którym napiszemy, prowadzony jest przez firmę „SuperHost.pl Sp. z o.o.” Wykupujesz hosting, zapisujesz się do Programu Partnerskiego, umieszczasz reklamy na swoich stronach i czekasz na efekty. W ramach tego Programu Partnerskiego możesz reklamować różne produkty – w tym usługi hostingowe. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami tego Programu Partnerskiego to kliknij TUTAJ. Rozliczenia z uczestnikami tego Programu Partnerskiego dokonywane są w gotówce – więc udział w tym PP wiąże się z rozliczeniem dochodów w Urzędzie Skarbowym.

Można by zadać tutaj pytanie: skoro mam mieć witrynę z reklamami to po co mi konto komercyjne skoro mogę mieć darmowe? Odpowiedź jest prosta – na koncie darmowym nie masz żadnego wpływu na reklamy a całe profity z ich wyświetlania zabiera właściciel serwera, na koncie komercyjnym reklamy pracują DLA CIEBIE i to TY decydujesz jakie reklamy wyświetlasz, kiedy je wyświetlasz i czy w ogóle je wyświetlasz. Na koncie darmowym nie masz praktycznie żadnych praw jako użytkownik – na koncie komercyjnym jesteś klientem i masz prawo wymagać, żeby Twoje konto działało tak jak powinno, masz prawo do wsparcia technicznego i tak dalej. Na koncie darmowym masz zazwyczaj małą powierzchnię dyskową, niewielki limit transferu, brak dostępu do baz danych – na koncie komercyjnym masz parametry konta komercyjnego oraz wszelkie „wodotryski” i dodatki techniczne (bazy, obsługa skryptów, wiele skrzynek pocztowych, wiele subdomen i całą masę innych dodatków). Na koncie darmowym nie płacisz nic – na koncie komercyjnym płacisz niewielką kwotę za pierwszy okres abonamentowy i… przy odrobinie szczęścia kolejne okresy abonamentowe opłacasz tym, co zarobisz w ramach Programu Partnerskiego.

Zapoznaj się dokładnie z zasadami Programu Partnerskiego opisywanej tutaj firmy. Przemyśl dobrze to, o czym tutaj napisaliśmy i zastanów się czy chcesz być skazany na darmową nijakość czy też nie. Reszta – czyli decyzja – należy do Ciebie. Bannery obydwu opisanych tutaj firm znajdziesz powyżej.

Powodzenia.

© 2007 ATCSites.com rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione

powrót do listy artykułów