Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

W jaki sposób mogę złożyć reklamację?

Cały proces ściągania plików z naszego serwisu składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap jest taki, że użytkownik musi otrzymać kod dostępu. Wszelkie aspekty tej operacji - czyli odbiór SMS-a od użytkownika oraz wygenerowanie i odesłanie użytkownikowi kodu dostępu obsługuje operator serwisu kody.wapacz.pl. Operator obsługuje również wszelkie aspekty finansowe - czyli obciąża użytkownika kosztami SMS-a. Jeśli wysłałeś SMS-a a nie otrzymałeś kodu dostępu, jeśli nie otrzymałeś kodu dostępu a opłata za SMS-a została pobrana to są to problemy związane z transakcją pomiędzy Tobą a operatorem serwisu kody.wapacz.pl. Tak więc jeśli reklamacja dotyczy wymienionych kwestii - należy ją składać u operatora serwisu kody.wapacz.pl. Aby to zrobić najlepiej jest skorzystać z buttona znajdującego się na stronie "Download" pliku, który chcesz ściągnąć. Wejdź na tą stronę i naciśnij "reklamacje" na buttonie znajdującym się na dole strony. Zostaniesz przeniesiony na stronę reklamacji.

Drugi etap procesu ściągania pliku rozpoczyna się w momencie gdy już otrzymasz kod dostępu i próbujesz za jego pomocą ściągnąć interesujący Cię plik. Wszystkie problemy ze ściągnięciem pliku, które napotyka użytkownik posiadający już kod dostępu, rozwiązywane są przez nas. Jeśli po wprowadzeniu kodu dostępu są jakieś problemy ze ściągnięciem pliku, to użytkownik jest przenoszony na stronę błędu, na której opisany jest problem, który wystąpił. Aby złożyć reklamacje dotyczące tego etapu ściągania plików, należy przesłać nam mailem na adres atc@atcsites.com informacje dotyczące zaistniałego problemu, które zostaną wyświetlone na stronie błędu. Jeśli masz inny problem ze ściągniętym plikiem, to po prostu przyślij nam maila z opisem problemu. Postaramy się go rozwiązać - lub ewentualnie rozwiać Twoje wątpliwości. Nigdy nie zostawiamy naszych użytkowników samych sobie.

Podsumowując: wszystkie problemy z SMS-ami, opłatami za SMS-a, otrzymaniem SMS-a z kodem dostępu rozwiązuje serwis kody.wapacz.pl i aby złożyć reklamacje dotyczące tych problemów należy skorzystać z buttona Wapacz.pl / reklamacje znajdującego się na stronie "Download", wszystkie zaś problemy dotyczące samego ściągnięcia pliku z naszej witryny, po otrzymaniu kodu dostępu, należy zgłaszać mailem na adres atc@atcsites.com - najlepiej przesyłając informacje wyświetlone na stronie błędu. Aby zająć się problemem ze ściąganym plikiem musimy znać co najmniej użyty przez Ciebie kod dostępu oraz identyfikator (numer) pliku, którego problem dotyczy.

powrót do strony "F.A.Q."