Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Czy mogę umieścić stronę zrobioną z waszego szablonu na darmowym hostingu?

Oczywiście TAK. Nasze zasady korzystania z szablonów nie określają - a więc nie ograniczają - miejsca, w którym będzie zamieszczona twoja witryna. Witrynę możesz umieścić na takim hostingu, na jakim będziesz chciał. Może to być hosting płatny, może to być hosting darmowy, możesz umieścić taką witrynę nawet w wewnętrznej sieci firmowej - gdziekolwiek.

Ograniczenia, które nakładamy na użytkowników szablonów w kwestii ich wykorzystania dotyczą tylko tego, że nie zgadzamy się na tworzenie z naszych szablonów witryn, które prezentują treści niezgodne z prawem lub dobrym obyczajem albo treści obraźliwe dla innych. Nie zgadzamy się również na udostępnianie naszych szablonów innym osobom. I tyle - umieszczajcie wasze witryny gdzie tylko dusza zapragnie - na dowolnym hostingu.

powrót do strony "F.A.Q."