Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Co mogę zmienić w szablonie HTML ściągniętym z waszego serwisu?

Jeśli NIE zarejestrujesz szablonu HTML, który ściągnąłeś z naszej witryny to możesz w szablonie zmienić wszystko - oprócz linku do naszej witryny w stopce szablonu. Zasady korzystania z szablonów HTML jasno mówią, że możesz dostosować szablon do własnych potrzeb - czyli, że możesz zmodyfikować go dowolnie - pod warunkiem, że nie zmienisz linku w stopce.

Jeśli zarejestrujesz szablon HTML, który ściągnąłeś z naszej witryny to możesz w szablonie zmienić wszystko - łącznie z linkiem do naszej witryny w stopce. Po zarejestrowaniu szablonu nie masz żadnych ograniczeń dotyczących modyfikacji - możesz usunąć linki do naszej witryny i zmienić w nim co tylko chcesz.

Publikujemy nasze szablony po to, żeby inni mogli mieć z nich pożytek a nie po to, żeby ograniczać użytkownikom możliwości dostosowania szablonu. Możesz modyfikować wszystko - kod html, style css, grafikę i tak dalej. Jeden z użytkowników pytał o to czy może zmodyfikować tag TITLE w kodzie szablonu (zazwyczaj jest tam informacja: projekt: http://www.atcsites.com). Oczywiście możecie - a nawet powinniście - modyfikować dowolnie wszystkie tagi nagłówkowe. Pamiętajcie: ograniczenie co do modyfikacji szablonu jest tylko jedno: jeśli nie zarejestrowałeś szablonu, to nie wolno ci zmieniać linku w stopce - nie wolno go usuwać, nie wolno zmieniać jego właściwości (kolorów, rozmiaru czcionki itp) i nie wolno zmieniać jego treści.

powrót do strony "F.A.Q."