Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Do czego mogę wykorzystać szablon HTML

Szablon HTML możesz wykorzystać do stworzenia dowolnej strony www - z wyłączeniem stron prezentujących treści niezgodne z prawem lub dobrym obyczajem oraz z wyłączeniem stron prezentujących treści obraźliwe dla innych.

W praktyce oznacza to, że z naszego szablonu możesz zrobić witrynę dla siebie, witrynę dla swojego znajomego, możesz wykonać komuś witrynę za pieniądze, możesz wykonać prezentację w formie strony www i tak dalej i tak dalej.

Jeśli nie jesteś pewny czy twoje plany są zgodne z naszymi zasadami to zadaj sobie następujące pytania: "Czy na witrynie, którą zrobię z szablonu, będą znajdowały się treści niezgodne z polskim prawem?", "Czy na witrynie, którą zrobię, będą się znajdowały treści niezgodne z dobrym obyczajem?", "Czy na witrynie, którą zrobię, będą się znajdowały treści obraźliwe dla innych?" - jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań będzie twierdząca, to takie wykorzystanie szablonu będzie niezgodne z zasadami.

powrót do strony "F.A.Q."