Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Do czego mogę wykorzystać ikony, które ściągam z Waszej witryny?

Ikony, które publikujemy w zestawach, możesz wykorzystać praktycznie w każdym projekcie, w którym mogą Ci się przydać. Nasze ikony są projektowane z myślą o wykorzystaniu ich przede wszystkim na stronach internetowych. Możesz je więc wykorzystać do zrobienia grafiki na tworzoną przez ciebie stronę, do zrobienia buttonów itp.

Jednakże witryny www nie są jedynym rodzajem projektów, w których możesz wykorzystać nasze ikony. Możesz je użyć do zrobienia buttonów w programie, który piszesz i w dowolnym innym projekcie, który tworzysz. Nie ważne jest to, czy jest to projekt komercyjny, czy też niekomercyjny.

Naszych ikon możesz używać w projektach komercyjnych jak i niekomercyjnych. Oznacza to, że możesz je wykorzystać do zaprojektowania komuś witryny www za pieniądze, możesz je wykorzystać w aplikacji (programie), który będzie potem rozpowszechniany komercyjnie. To ty decydujesz do czego użyć naszych ikon.

Jedyne ograniczenia dotyczące ikon są takie, że nie wolno ci prowadzić dystrybucji tych ikon jako samodzielnego pliku (plików) na żadnym medium - bez względu na to czy będzie to dystrybucja darmowa czy płatna.

powrót do strony "F.A.Q."