Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Do czego nie mogę wykorzystać ikon które ściągnąłem z waszej witryny?

W zasadzie jedyne ograniczenia w wykorzystaniu naszych ikon dotyczą ich rozpowszechniania. Nie wolno ci prowadzić dystrybucji naszych ikon jako osobnego pliku (plików) na żadnym nośniku, na żadnej stronie www. Nasze ikony są przeznaczone do tego, aby używać ich w projektach związanych z grafiką - w projektowaniu stron www, prezentacji, aplikacji itp. W związku z tym mogą być rozpowszechniane tylko jako integralny element większej całości.

Niedopuszczalne jest jakiekolwiek sprzedawanie naszych ikon. Ściągnięcie zestawu ikon nie powoduje przeniesienia na użytkownika praw majątkowych do pliku - a co za tym idzie, użytkownik ściągający nasze ikony nie może czerpać z nich zysku. Może natomiast użyć ich -na przykład - przy tworzeniu komercyjnej witryny, za którą otrzyma zapłatę - jednakże w takim przypadku wynagrodzenie będzie dotyczyć raczej pracy, którą uzytkownik włożył w wykonanie witryny niż samych ikon.

powrót do strony "F.A.Q."