Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły

nazwa: fioletowy szablon
typ: szablon html

Ciemny szablon w kolorze fioletowym. Szablon ten ma rozbudowaną strukturę, dzięki czemu nadaje się świetnie na witryny prezentujące bardzo różnorodne treści. W górnym panelu menu ilość odnośników jest ograniczona jedynie ilością miejsca. W lewym panelu menu może się znajdować dowolna ilość sekcji menu - każda sekcja menu może zawierać dowolną ilość odnośników. Prawy panel może zawierać dowolną ilość sekcji menu (każda sekcja może zawierać dowolną ilość odnośników) oraz dowolną ilość sekcji wiadomości. Sekcje menu i wiadomości w prawym menu mogą być ustawione w dowolnej kolejności. W środkowej części szablonu zostaje sporo miejsca na prezentację treści głównej witryny.

Szablon może mieć różnorodne zastosowanie - można na nim zbudować prostą stronę domową lub bardzo złożoną witrynę o charakterze portalu. Duża dowolność w konfiguracji sekcji w panelach bocznych pozwala na bardzo różnorodne zaplanowanie konstrukcji witryny.

Kolor fioletowy nadaje temu szablonowi dostojeństwa i powagi. Bardzo neutralny nagłówek i spokojna grafika sprawiają, że szablon ten można wykorzystać do zrobienia witryn o bardzo różnorodnej tematyce.

kliknij aby ściągnąć

powrót do poprzedniej strony

cały szablon - zrzut ekranu

fioletowe mroczne szablony stron internetowych za sms
 

powiekszenie - fragmenty - 1:1

fioletowy mroczny szablon www za sms
 

powrót do poprzedniej strony