Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły

nazwa: czerwone łuki
typ: szablon html

Czerwony szablon html. Szablon o prostej konstrukcji - chociaż ma dosyć rozbudowaną nawigację. Górne menu zawiera linki, których ilość jest ograniczona tylko ilością wolnego miejsca na pasku menu. W lewym panelu znajdują się sekcje menu - ich ilość jest dowolna. Ilość odnośników w każdej sekcji również jest dowolna. W prawym panelu umieszczone zostało jednorodne menu - bez podziału na sekcje. Ilość odnośników w prawym menu jest w zasadzie dowolna. Wszystkie napisy są wykonane w formie tekstu. Do dostosowania szablonu nie jest potrzebny żaden edytor grafiki - czyba, że będziesz chciał modyfikować grafikę.

Szablon jest jasny, lekki, dzięki czemu świetnie się nadaje na stronę domową. Grafika w nagłówku jest bardzo neutralna, co sprawia, że szablon tem może być wykorzystany w różnego rodzaju projektach.

kliknij aby ściągnąć

powrót do poprzedniej strony

cały szablon - zrzut ekranu

czerwone szablony na stronę internetową czerwone łuki za sms
 

powiekszenie - fragmenty - 1:1

czerwony szablon na stronę www czerwone łuki download za sms
 

powrót do poprzedniej strony