Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły

nazwa: czerwone monety
typ: szablon html

Monety - czerwony szablon z modnym - żółto pomarańczowym - paskiem menu górnego. Ilość odnośników w menu górnym jest dowolna - ograniczona tylko miejscem na pasku. Lewe menu zawiera odnośniki na buttonach - ilość odnośników w lewym menu nie jest ograniczona. Obszar przeznaczony na treść jest duży - tekst umieszczony na tym szablonie jest bardzo przejrzysty. Wszystkie napisy na szablonie (nazwa witryny, treść odnośników) jest wykonana w formie tekstu, dzięki czemu nie potrzebujesz edytora graficznego aby zmodyfikować te elementy.

Grafika nagłówka przedstawia monety. Szablon nadaje się doskonale na witrynę poświęconą zarabioniu pieniędzy, na witrynę o zakładach bukmacherskich, lub na inną witrynę, której treść obraca się wokół pieniędzy. Szablon ma stosunkowo prosty model nawigacji więc raczej nie jest dobrym wyborem w przypadku witryny, która ma być czymś w rodzaju portalu. Świetnie natomiast nadaje się na mniej skomplikowaną pod względem struktury witrynę - na przykład na witrynę firmową lub domową.

kliknij aby ściągnąć

powrót do poprzedniej strony

cały szablon - zrzut ekranu

czerwone szablony www finanse pieniądze monety
 

powiekszenie - fragmenty - 1:1

czerwony szablon www finansowy pieniądze monety
 

powrót do poprzedniej strony