Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły

nazwa: zielone monety
typ: szablon html

Zielone pieniądze. Szablon w popularnym, zielonym kolorze, który dobrze się komponuje z ciepłą żółcią paska menu. Szablon ma prostą konstrukcję - jest łatwy w modyfikacji. Wszystkie napisy w tym szablonie, zostały wykonane jako tekst. Dzięki temu nie potrzebny jest Ci edytor grafiki do modyfikacji szablonu - wystarczy prosty edytor HTML (w skrajnym wypadku nawet NOTATNIK). Ilość odnośników w menu górnym jest ograniczona jedynie miejscem na pasku menu - nie jest narzucona z góry. Menu w lewym panelu również można dowolnie modyfikować pod względem ilości odnośników (buttonów) - buttony mają napisy tekstowe - grafiką jest jedynie tło buttona. Duża powierzchnia na treść powoduje, że zawartość Twojej witryny będzie przejrzysta i łatwa do przeczytania.

Grafika nagłówka przedstawia monety. Szablon nadaje się doskonale na witrynę poświęconą zarabioniu pieniędzy, na witrynę o zakładach bukmacherskich, lub na inną witrynę, której treść obraca się wokół pieniędzy. Szablon ma stosunkowo prosty model nawigacji więc raczej nie jest dobrym wyborem w przypadku witryny, która ma być czymś w rodzaju portalu. Świetnie natomiast nadaje się na mniej skomplikowaną pod względem struktury witrynę - na przykład na witrynę firmową lub domową.

kliknij aby ściągnąć

powrót do poprzedniej strony

cały szablon - zrzut ekranu

szablony finansowe na strony html www zielone
 

powiekszenie - fragmenty - 1:1

zielony szablon html www pieniądze finanse
 

powrót do poprzedniej strony