Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły

nazwa: zestaw ikon #8
typ: ikony www

Zestaw ikonek w dwóch wariantach kolorystycznych. W skład zestawu wchodzi 48 ikon. 24 ikony zostały wykonane w jasnych, niebieskich, pastelowych kolorach - każda z nich ma dodatkowo swoją wersję w skali szarości. Ten zestaw daje Ci wiele możliwości uatrakcyjnienia witryny. Możesz na przykład zaprojektować menu, w którym wszystkie ikony są szare i zmieniają się na kolorowe w momencie gdy najeżdżasz myszką na odpowiednią ikonę. Możesz również tak zaprojektować menu, aby wszystkie ikony były szare - oprócz ikony opisującej stronę, która jest właśnie przeglądana - i tak dalej - wymyślaj i decyduj. Z drugiej strony patrząc - ściągając ten zestaw ikon otrzymujesz w zasadzie dwa różne zestawy ikon, które możesz wykorzystać niezależnie od siebie. Ikony w tym zestawie są bardzo "lekkie" i jasne - dzięki temu nie "przytłoczą" twojego projektu - nadają się do zastosowania na różnego rodzaju witrynach.

Po ściągnięciu tego zestawu otrzymujesz jeden plik PSD zawierający wszystkie ikony pokazane na obrazku podglądu. Każda ikona w pliku PSD jest umieszczona na osobnej, przezroczystej warstwie - dzięki temu łatwo można wyodrębnić dowolną ikonkę. Ikony w pliku PSD nie mają znaku wodnego ani nałożonych skośnych prążków.

Więcej ikon na www znajdziesz w dziale Ikony na www

kliknij aby ściągnąć

powrót do poprzedniej strony

wszystkie ikony w zestawie - 1:1 - ze znakiem wodnym i prążkami

zestaw ikon download jasne niebieskie ikony na stronę www za sms
 

dwie ikonki z zestawu - bez znaku wodnego na białym tle

jasne nowoczesne ikony na stronę www ściągnij pobierz ikony za smsa
 

powrót do poprzedniej strony