Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły

nazwa: zestaw ikon #14
typ: ikony www

Niebieskie ikony do ściągnięcia. W skład zestawu wchodzi 48 ikon. 24 ikonki zostały wykonane w kolorze niebieskim - każda z nich ma dodatkowo swoją wersję w skali szarości. Zestaw na pewno zaspokoi twoje potrzeby - znajdują się w nim ikony na tyle uniwersalne, że można je wykorzystać w bardzo różnorodnych projektach. Ponadto - ściągając ten zestaw ikon dostajesz praktycznie dwa zestawy ikon - niebieskie ikony oraz ikony szare. Możesz je wykorzystać niezależnie od siebie.

Po ściągnięciu tego zestawu otrzymujesz jeden plik PSD zawierający wszystkie ikony pokazane na obrazku podglądu. Każda ikona w pliku PSD jest umieszczona na osobnej, przezroczystej warstwie - dzięki temu łatwo można wyodrębnić dowolną ikonkę. Ikony w pliku PSD nie mają znaku wodnego ani nałożonych skośnych prążków

Więcej ikon na www znajdziesz w dziale Ikony na www

kliknij aby ściągnąć

powrót do poprzedniej strony

wszystkie ikony w zestawie - 1:1 - z nałożonym znakiem wodnym

zestawy ikon ikonki do pobrania za smsa ściągnij pobierz download
 

dwie ikonki z zestawu - bez znaku wodnego na białym tle

zestaw ikon na www na stronę do pobrania do ściągnięcia download niebieskie ikony
 

powrót do poprzedniej strony