Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.
 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły

nazwa: buttony PSD #3
typ: zestaw buttonów PSD

Jak zrobić przyciski na własną stronę www? Ściągając ten zestaw atrakcyjnych przycisków (buttonów) w formacie PSD. Dzięki przyciskom w tym zestawie, możesz za pomocą Photoshopa błyskawicznie wykonać atrakcyjne buttony na twoją stronę www. W skład zestawu wchodzi 9 przycisków w różnych rozmiarach.

Każdy przycisk znajduje się w odrębnym pliku PSD. Przyciski są zrobione na warstwach - można dowolnie zmodyfikować ich kolorystykę i efekty. Poniżej znajduje się podgląd wszystkich przycisków w skali 1:1 oraz przykładowe przyciski wykonane na ich podstawie. Zwróć uwagę na to, że każdy z przykładowych buttonów został wykonany w czasie kilkudziesięciu(!) sekund a wszystkie zmiany zostały dokonane tylko za pomocą efektów warstw.

W zestawie znajduje się instrukcja, która pomoże ci zacząć pracę nad własnymi, zapierającymi dech w piersiach buttonami.

kliknij aby ściągnąć

powrót do poprzedniej strony

Wszystkie buttony w zestawie w skali 1:1 z nałożonym napisem

gotowe przyciski na stronę www do ściągnięcia
 

Przykładowe buttony wykonane za pomocą jednego z przycisków w tym zestawie

buttony na stronę grafika na stronę do pobrania ściągnij buttony za smsa
 

powrót do poprzedniej strony